„Szkoła Podstawowa za Nami. Świat przed Nami. Dziękujemy!” Pod takim hasłem zakończył się pewien ważny etap w życiu naszych ósmoklasistów. Po ośmiu latach wspólnej nauki, zabawy, wzlotów i upadków uczniowie pożegnali mury naszej szkoły – miejsca, które przez długi czas było ich drugim domem.
Życzymy wszystkim Naszym Absolwentom powodzenia, zapału i motywacji do zdobywania wiedzy.

Więcej zdjęć