23 października 2024 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami udali się do Leżajska do Miejskiego Centrum Kultury. Najpierw uczniowie obejrzeli bajkę „Alex Aligator” w sali widowiskowej. Po bajce odwiedzili kabinę projekcyjną i zobaczyli jak kino działa „od kuchni”. Następnie wzięli udział we wspaniałych i twórczych warsztatach ceramicznych. Sama zabawa gliną była dla dzieci wielką przyjemnością, a kiedy zaczęły powstawać wiewiórki, dzieci były zachwycone. Zajęcia były bardzo ciekawe i sprawiły uczniom dużo radości. Uśmiechnięte buzie oraz pozytywne komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.
Dla uczniów klas Ia, Ib i Ic była to pierwsza wycieczka i okazja do integracji.
WYJAZD DO MCK
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
- Odsłony: 193
