Konkurs matematyczno-fizyczny „Być jak Młody Einstein” był prawdziwym wyzwaniem dla młodych umysłów. W dniu 15 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. B. Chrobrego w Leżajsku odbył się jego finał. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły, pod opieką Pani Izabeli Deryło. Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z zadaniami z matematyki i fizyki, prezentowanymi w formie testów, zadań animowanych, doświadczalnych i problemowych wspomaganych aplikacjami. Niesamowite osiągnięcie, bo I miejsce zdobył zespół reprezentowany przez uczniów Piotr Wiśniowski, Błażej Cebulak i Julia Czapla. Natomiast zespół w składzie: Krzysztof Młynarski, Szymon Majder i Krystian Grabarz zajął III miejsce. Wszyscy ci utalentowani uczniowie zasłużyli na miano laureatów konkursu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej informacji oraz galeria na stronie ZSL pod linkiem.