W dniu 12 kwietnia odbył się finał konkursu „Logistycznie i Ekonomicznie”, zorganizowanego przez Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku. W finale wzięło udział 29 trzyosobowych drużyn. Zespół reprezentujący naszą szkołę w składzie: Piotr Wiśniowski, Julia Czapla i Błażej Cebulak pod opieką Pani Izabeli Deryło zdobył VI miejsce! To zaszczytne osiągnięcie wymagało dużego zaangażowania i wysiłku ze strony naszych reprezentantów. Tematyka obejmowała bowiem wiedzę i umiejętności z zakresu przedmiotów: matematyka, fizyka, geografia, informatyka oraz wychowanie fizyczne. Oprócz satysfakcji, nagrodą jest atrakcyjna wycieczka dydaktyczno–rekreacyjna, ufundowana przez Nadleśnictwo w Leżajsku. Dziękujemy organizatorom za stworzenie tak ekscytującego wydarzenia edukacyjnego.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji oraz galeria na stronie ZSL pod linkiem.