Mamy to
Uczennice klasy 8a Magdalena Kuraś, Magdalena Dec, Dominika Kłakowska i Anastazja Dec zajęły I miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego „Koch mir was 2”. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu w PDF strony z przepisem kulinarnym na ulubioną potrawę, która mogłaby się znaleźć na wymarzonym świątecznym stole. Potrawę należało oczywiście wcześniej przyrządzić. Oceniano kreatywność podejścia do tematu, zastosowanie języka niemieckiego, poziom artystyczny wykonanej pracy i wkład własny w jej wykonanie. Przepis, który zachwycił jurorów to „Wärmende Curry-Burger”. Organizatorem konkursu jest Goethe Institut.
Główną nagrodą w konkursie jest udział w warsztacie kulinarnym online prowadzonym przez kucharzy z Niemiec oraz upominki od Goethe Institut.
W konkursie uczestniczyły również Martyna Mędrek, Julia Janowicz i Karina Filejska.
Dziewczyny gratulacje!!!
